O nas

Bagtelka to Akademia Twórczego Rozwoju, która oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne dla małych dzieci, mające wspierać je w rozwoju. W ofercie mamy zajęcia muzyczne  (Muzyczne figle) z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów (skrzypce, pianino, dzwonki, bum-bum rurki i wiele innych), pobudzające zmysły warsztaty sensoryczne i ogólnorozwojowe Hulanki dla maluchów. Mamy w ofercie również zajęcia z języka angielskiego skierowane do dzieci w wieku 3-6 lat. Zorganizujemy dla Twojego dziecka również urodziny. Bagatelka to miejsce dbające o jakość zajęć, posiadające odpowiednio dostosowane otoczenie, które dostarczy Twojemu Dziecku bogatych wrażeń. Do pracy wykorzystywane są wyselekcjonowane i wartościowe  pomoce dydaktyczne. Miejsce stworzone przez Monikę, mamę trójki dzieci, absolwentkę Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu w zakresie Pedagogiki Wieku Dziecięcego i Uniwersytetu Łódzkiego, a także absolwentkę Szkoły Muzycznej w klasie gry na skrzypcach. Posiada ona duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jest pełna pasji i nowych pomysłów.